„DECYZJE A WARTOŚCI” warsztaty w ramach międzynarodowego tygodnia coachingu


Zapraszam Was z okazji międzynarodowego tygodnia coachingu na warsztaty na których będziecie mieli możliwość porozmawianiu o tym, w jaki sposób podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

Link do wydarzenia: Coaching Week 2016

Link do szczegółowego programu: Tydzień Coachingu – Szczecin

 

12941203_1758764467693726_2010775849_o

DECYZJE A WARTOŚCI

prowadząca: Małgorzata Szychowska – certyfikowany coach, socjolog

zapisy: szychowska@gmail.com

wtorek 17.05, godz. 14.00-15.30

Wydział Ekonomiczny ZUT w Szczecinie, ul. Żołnierska 47, 71-210 Szczecin

 

Zapraszam na inspirującą podróż prowadzącą do odkrycia Twoich wartości. Dzięki tej przygodzie dowiesz się, jak sprawić aby niektóre decyzje stały się bezproblemowe, a inne łatwiejsze niż dotychczas.

Jeśli masz odwagę spojrzeć w głąb siebie i odkryć nową przestrzeń do podejmowania decyzji, to jest to spotkanie dla Ciebie.

Dzięki wybranym narzędziom coachingowym dowiesz się, w jaki sposób możesz sprawdzić, które wartości są dla Ciebie najważniejsze i jak możesz wykorzystać tę wiedzę w podejmowaniu decyzji.


Celem warsztatu jest spotkanie się ze swoimi wewnętrznymi wartościami i odkrycie, w jaki sposób ta wiedza może wspierać podejmowanie decyzji.

Warsztat skierowany jest do osób chcących zwiększyć swoje umiejętności w zakresie podejmowania decyzji, a także otwartych na wiedzę o sobie i poszukujących narzędzi prowadzących do poprawy swojego życia.

Podczas spotkania przewidziane jest doświadczenie przez uczestników działania wybranych narzędzi coachin­gowych.

Czas trwania warsztatu przewidziany jest na ok. 1,5 godziny.

 

Opcje dojazdu na miejsce warsztatu