Współpraca


LOGO MR

Możliwe formy współpracy

 

Manager Rozwoju zajmuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym, w tym psychologią i coachingiem. Jeśli rozważasz współpracę ze mną, przyślij mi swoją propozycję. W grę wchodzi:

  • napisanie tekstu lub serii publikacji na określone wcześniej tematy z zakresu moich zainteresowań,
  • relacja z wydarzenia organizowanego przez Ciebie lub Twoją firmę,
  • przygotowanie i poprowadzenia sesji coachingu grupowego (każdy pracuje nad indywidualnym celem) lub zespołowego (cały zespół pracuje nad wspólnym celem),
  • przygotowanie i poprowadzenie warsztatów lub prelekcji z zakresu psychologii i rozwoju osobistego,
  • a także inne, wspólnie ustalone formy współpracy.

Jestem otwarta na propozycje i niestandardowe projekty. Ze swojej strony zapewniam profesjonalne podejście do przygotowywanych materiałów. Zależy mi, aby treści, które miałabym publikować, były zgodne z tematyką strony i moimi zainteresowaniami.

Najczęściej jestem w Szczecinie i Poznaniu ale chętnie odwiedzę też inne miejscowości.

Dotychczasowa współpraca

psychologia.net.pl

Na portalu psychologicznym psychologia.net.pl, opublikowano mój artykuł o wynikach badań dzieci i tym co wpłynęło na ich powodzenie w dorosłości. Zachęcam do zapoznania się z tekstem „Znaczenie samokontroli – umiejętność odroczenia gratyfikacji w wieku przedszkolnym a pomyślność w dorosłym życiu”.

Akademia Kreatorek

Pod koniec 2015 roku miałam przyjemność uczestniczyć w Akademii Kreatorek jako jedna z Ekspertek Akademii Kreatorek. Jest to dwumiesięczny projekt, utworzony w ramach Akademii Kreatorek, wyjątkowego miejsca wspierającego kobiety w ich rozwoju. Wzajemne wsparcie pomaga w odkrywaniu i umacnianiu poczucia wartości uczestniczek i uczy wyrażać ich potrzeby w jasno sprecyzowany sposób, zgodnie z zasadą Ja jestem OK, Ty jesteś OKPublikacje wszystkich Ekspertek znajdują się pod tym linkiem.

AK mniejszy2