O mnie


12941203_1758764467693726_2010775849_o

Kim jestem?

Jakiś czas temu postanowiłam całkowicie zmienić swoje życie. Pomysł wydawał się szalony ale wierzyłam, że mogę to zrobić. Dzięki tej wierze i świadomości, co jest dla mnie najważniejsze, przetrwałam najtrudniejsze momenty. Zostałam coachem, a za rok kończę psychologię. Praca z ludźmi jest procesem pełnym inspirujących wyzwań. Klienci chwalą sobie wyjątkową atmosferę podczas współpracy ze mną oraz chwile, gdy w którymś momencie współpracy poznają upragnione rozwiązania lub odpowiedzi. Moja praca jest moją pasją, którą dzielę się w moim projekcie managerrozwoju.pl.

Co mnie wyróżnia?

Ci, którzy mieli już okazję mnie poznać, cenią moją autentyczność i mówią, że buduję w ludziach siłę. Nie daję fałszywych wizji. A ponieważ cieszy mnie obserwowanie sukcesów moich klientów, podczas pracy ze mną dostajesz całą moją uwagę. Największą radość sprawia mi moment, w którym podczas sesji odkrywasz, że Twój cel znajduje się w zasięgu ręki i dostrzegasz nowe możliwości.

Pasjonuje mnie praca z ludźmi, odkrywanie ich wyjątkowości, budowanie strategii realizacji marzeń, przełamywaniem barier w dążeniu do realizacji celu, coachingiem, psychologią i psychoterapią. Chętnie będę Ci towarzyszyć podczas Twojej zmiany.


Jak pracuję z klientem?

W pracy ważna jest dla mnie empatia, zrozumienie i pasja. Uważam, że bez tych elementów, nie mogłabym skutecznie pomagać. Profesjonalizm, to też skuteczność, którą mam dzięki umiejętności łączenia intuicji z wiedzą coacha, psychologa i socjologa. Dzięki sprawdzonym narzędziom zyskasz wiedzę o sobie i swoich możliwościach. Korzystam z różnych technik, co pozwala mi stworzyć strategię dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Klienci często zauważają moje zdolności analityczne i umiejętność trafnej oceny sytuacji. Cenią to, że pomagam im skutecznie pokonywać bariery, które odgradzają ich od sukcesu. Podkreślają także moją szczerość, autentyczność i zaangażowanie. Jeśli to wystarczy byś mi zaufał-zaufała – zapraszam do konsultacji.


Szczegóły formalne:

  • pracuję zgodnie ze standardami International Coach Federation* (certyfikat ACSTH nr 285),
  • sesja trwa ok. 1,5 godziny,
  • cały proces coachingowy zajmuje najczęściej około 10 sesji,
  • ilość i częstotliwość spotkań ustalana jest na pierwszym spotkaniu.

* Praca zgodnie ze standardami International Coach Federation oznacza, że jestem zobowiązana do przestrzegania kodeksu etycznego ICF oraz, że posiadam kompetencje coacha, o których możesz przeczytać tutaj. Poniżej wymieniam kilka wybranych, i moim zdaniem, najistotniejszych zasad:

  • między innymi: ściśle przestrzegam poufności informacji uzyskanych od klienta,
  • zawsze kieruję się celami klienta, a nie narzucam własnych,
  • wsłuchuję się w obawy, cele, wartości i przekonania klienta w zakresie tego, co jest – a co nie jest możliwe,
  • pomagam połączyć i właściwie ocenić wiele różnych źródeł informacji oraz przedstawić interpretacje, które pomagają klientowi poszerzać świadomość, a tym samym osiągnąć uzgodnione wcześniej rezultaty.

Referencje

Zrzut ekranu 2016-07-13 14.39.00

Zrzut ekranu 2016-07-13 15.09.042

Gdzie możesz znaleźć więcej informacji o mnie?

Jestem aktywną osobą, która uwielbia rozmowy z ludźmi. Możesz spotkać mnie na ciekawych szkoleniach i spotkaniach w Szczecinie i Poznaniu. Jeśli jednak wolisz sprawdzić mnie online, zapraszam pod te linki:

LinkedIn

Facebook

Bywam na spotkaniach organizowanych przez International Coach Federation oraz na innych, równie ciekawych wydarzeniach.

Manager Rozwoju

Manager Rozwoju