Warsztaty z Points Of You


12962459_1758764451027061_1697735000_oW ostatnich tygodniach, uczestnicząc w warsztatach metodą Points of You spotykałam wielu wyjątkowych ludzi z otwartym sercem. Spotkania również były wyjątkowe, ponieważ pozwalają na pracę z podświadomością. Dzięki pracy z obrazami umysł wykorzystuje luźne skojarzenia aby wypracować rozwiązania spraw, o których się aktualnie myśli.

Pierwsze spotkanie z metodą Points of You

„Enjoy Your Heaven”

Organizatorzy zapewniali, że 8 marca 2016 roku odbędzie się spotkanie, podczas którego doświadczymy inspirującego procesu podsumowującego miniony miesiąc oraz, że wyznaczymy cele na kolejny miesiąc. Spotkanie miało być warsztatem, podczas którego głębiej doświadczymy siebie. Przyznaję, że dokładnie tak było. Nie dość, że warsztat był bardzo inspirujący, to jeszcze pozwolił sprecyzować cele na najbliższy czas. „Enjoy Your Heaven” prowadziła wyjątkowa Małgorzata Krawczak – certyfikowany trener Points of You™ Polska.

Co straciłam po drodze

Co straciłam po drodze

 

Drugi warsztat

„Jak zrozumieć siebie i odnaleźć spokój”

Drugie spotkanie odbyło się 15 marca. Poświęcone było większemu zrozumieniu siebie i odnalezieniu wewnętrznego spokoju. Warsztaty trwały  godziny i prowadziła je Justyna Szymczak – certyfikowany Trener Points of You™ Polska. Praca z tą metodą daje większy wgląd w siebie i często zaskakujące spostrzeżenia. Pozwala wyjść poza własne przekonania i uzyskać nowy punkt widzenia. Jak zwykle wyszłam z nowym spojrzeniem na aktualne sprawy.

Praca z zaufaniem do siebie i innych

Praca z zaufaniem do siebie i innych

Podsumowując

Manager Rozwoju

Manager Rozwoju

Jeśli lubicie się rozwijać i interesuje was głębszy wgląd w siebie oraz jesteście otwarci na niestandardowe metody, to serdecznie polecam warsztaty z użyciem tej metody. Zapewnia wiele ciekawych odkryć 🙂 Coaching z użyciem tej metody zapewnia wiele interesujących wrażeń. Dodatkowo mogę powiedzieć, że styl osoby prowadzącej sesję i uczestnicy tworzą na każdym spotkaniu wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę.