Zrób 10 kroków i poczuj SWÓJ SUKCES – Aleksandra Jarmużek


zdjecie-222x222Aleksandra Jarmużek – niesamowita kobieta, pisząca o sukcesach. Przygotowała tekst, w którym przedstawia, co jej zdaniem jest najważniejsze przy sięganiu po sukces.

Czym jest SUKCES? No właśnie. Tyle się o nim mówi, każdy do niego dąży. Dla każdego sukces ma inny wymiar. Sukcesem może być: regularnie powiększający się dochód, świetnie zbudowane relacje z Klientami, marka której wartość znacząco rośnie w siłę, niezależność, możliwość pracy na własnych zasadach. Każdy mógłby sukces określić zupełnie inaczej – w zależności od konstytucji własnych wartości. Ten prawdziwy sukces daje poczucie spełnienia, swoistego rodzaju komfortu. 

Zwykle kiedy się pojawia – całe nasze życie – a w zasadzie wszystkie jego aspekty – powoli zaczynają się układać w jedną, spójną całość. Sukces w jednym aspekcie życia ciągnie za sobą następne poczucie spełnienia – w kolejnych dziedzinach egzystencji. W ideologii kolorowych ludzi sukcesem może być: prestiż, spektakularny sukces na arenie przynajmniej narodowej,  mnóstwo pozytywnych relacji z Klientami, które przynoszą wymierne efekty, poczucie bezpieczeństwa związane ze stabilną pracą i dochodem lub wypracowanie sobie takich procedur i organizacji pracy, które zapewniają niezakłócone działanie i brak konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian.

Zrób 10 kroków i poczuj SWÓJ SUKCES- Aleksandra Jarmużek

 

Przepisów na sukces jest mnóstwo. Dziś postanowiłam przekazać Ci to, co dla mnie jest najważniejsze w drodze do sukcesu. Wartości o których piszę, zostały skomponowane na bazie mojego osobistego, subiektywnego postrzegania tego zagadnienia.

Zaczerpnij z tego to, co dla Ciebie będzie istotne, co będzie spójne z Twoimi wartościami.

Dodaj do tego to, co podpowiada Ci intuicja. Bazuj na swojej wiedzy i pasji, które będą Ci dawały olbrzymie wsparcie w realizacji siebie i własnych celów – tych mniej i bardziej biznesowych. Każda wartość to duży krok do sukcesu. Ustal te 10 podstawowych i najważniejszych, które będą Ci pomocne.

Ciąg dalszy możesz przeczytać na stronie Akademii Kreatorek.

mniejszy2